Recepten

recepten

Gevulde eitjes met Yazzara

Ingrediënten:

  • 6 eieren
  • 350 ml bietensap
  • 2 el appelazijn
  • 4 el Maza Yazarra
  • ½ tl mosterd
  • 1½ el (plantaardige) mayonaise
  • ½ tl citroensap
  • 5 g peterselie, fijngehakt
  • 1 el granaatappelpitjes
  • snuf paprikapoeder
  • zout en peper
25 min (+ 2 uur in de koelkast)
Voor 12 gevulde eitjes
Gevulde eitjes met Yazzara
Deel dit artikel

Gevulde eitjes zijn altijd een succes! Vaak gemaakt met mayonaise of yoghurt, maar probeer ook eens deze gevulde eitjes met Yazzara! Een verrassende twist van wortel en pompoen.

  1. Breng een pan met water aan de kook en kook de eieren 9-10 minuten. Giet af en laat ze schrikken in koud water. Pel de eieren voorzichtig.
  2. Meng vervolgens het bietensap met de appelazijn in een kom of pan. Leg de gepelde eieren erin en laat minimaal 2 uur (of een nacht voor een intensere kleur) in de koelkast marineren. Leng aan met wat water als de eieren niet onder staan.
  3. Halveer de geverfde eieren en schep voorzichtig het eigeel eruit. Meng dit in een kom met de Yazarra, mosterd, mayonaise, citroensap, zout en peper. Prak tot een romige vulling. Gebruik hier eventueel een staafmixer voor voor een extra gladde vulling.
  4. Schep tot slot de vulling in de eiholtes of doe de vulling in een spuitzak met een sierlijk mondje en spuit de vulling terug in de eiholtes voor een feestelijk effect.

Bestrooi met extra peterselie, een snuf paprikapoeder en maak af met granaatappelpitjes. Serveer direct!

© Maza 2026